Listy referencyjne

 UM
Uniwersytet Medyczny

  Podczas calej współpracy firma DIAPOL Catering za każdym razem wykazywała się bardzo dużym zaangażowaniem w każde organizowane wydarzenie. Imprezy zorganizowane były profesjonalnie oraz z należytą starannością i odpowiedzialnością, z zachowaniem wszelkich norm sanitarno-epidemiologicznych, logistycznych i jakościowych. Na uznanie zasługuje różnorodność i sposób serwowania posiłków oraz aranżacja stołów podczas przerw kawowych i lunchów.

 UW1mini
Uniwersytet Wrocławski

 Podziękowanie dla Firmy DIAPOL Catering za profesjonalną organizację cateringu dla uczestników ogólnopolskiej konferencji naukowej Codzienność jako wyzwanie edukacyjne. Wrocław, 26 listopada 2015r. Zarówno jakość posiłków jak i obsługa podczas imprezy naukowej była wzorowa. Liczymy na równie przyjemną i owocną współpracę w przyszłości.

UW1mini 
Politechnika Wrocławska Wydział Informatyki i Zarządzania

 W dobie fastfoodów i pośpiechu w gastronomi firma DIAPOL Catering jest na wrocławskim rynku chlubnym wyjątkiem. Wydział Informatyki i Zarządzania wielokrotnie współpracował z Diapolem przy organizacji konferencji, seminariów, spotkań naukowych oraz jubileuszy i za każdym razem była to współpraca na najwyższym poziomie. Niezależnie od wagi uroczystości catering Diapolu był zawsze urozmaicony, smaczny i cieszył oko estetyką podania potraw. Stoły często zaskakiwały nas pomysłowością wystroju. Obsługa była niezwykle sprawna, dyskretna i otwarta na porzeby gości. Wszystko odbywało się ściśle według określonych ram czasowych, a estetyczność i empatia właścicieli Diapolu kilkakrotnie uratowała nieprzewidziane przez nas sytuację. Jednym słowem - z przyjemnością  rekomenduję firmę Diapol Catering do współpracy przy organizacji prestiżowych przedsięwzięć naukowych i spotkań biznesowych.

 SP3mini  
Szkoła Podstawowa Nr 3

 Usługa wykonywana była z należytą starannością i odpowiedzialnością, z zachowaniem wszelkich norm dietetycznych i sanitarno-epidemiologicznych.

 sky mini 
Lemon SKY JWT

 Z pełnym zaufaniem polecamy usługi cateringowe firmy DIAPOL Catering Dorota Szaor. Firma DIAPOL Catering zorganizowała dla nas kompleksową obsługę spotkania światecznego w oddziale we Wrocławiu, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Rekomendujemy usługi firmy DIAPOL Catering jako firmę solidną, rzetelną oraz wiarygodną. Doświadczona kadra oraz potencjał organizacyjnyi techniczny są gwarancją wykonania usług na bardzo wysokim poziomie. Smak, wygląd przygotowanych potraw oraz wystrój budził zachwyt wśród pracowników firmy. Na uwagę zasłużyło wysokie zaangażowanie pracowników, terminowość, puntualność oraz bardzo dobre dopasowanie się do potrzeb klienta. Polecamy firmę DIAPOL Catering jako partnera godnego zaufania.


 ref18PSCC
18th Power Systems Computation Conference.

 Z ogromną satysfakcją i radością przekazuję, że Międzynarodowa Konferencja: Power Systems Computation Coference - PSCC 2014(18 edycja) zorganizowana w dniach 18-22.08.2014 na Politechnice Wrocławskiej, zakończyła się pełnym sukcesem. Świadczą o tym liczne pochwalne wypowiedzi władz PSCC oraz uczestników Konferencji i przychodzące do mnie e-maile, w których wybitni profesorowie z różnych stron świata

 referencje dsw
Referencje Dolnośląska Szkoła Wyższa.

Chcielibyśmy podziękować Państwu Szaor oraz całemu zespołowi firmy DIAPOL Catering za zapewnienie doskonałej obsługi podczas, odbywającej się w Dolnośląskiej Szkole Wyższej w dniach 13-15.05.2014, międzynarodowej konferencji 'Multiculturalism' today: aspirations, realities and crisis debates.Państwo Szaor i ich pracownicy, w trakcie wykonywania swoich obowiązków, wykazali się dużym profesjonalizmem oraz umiejętnościami. Potrafili dostosować się do stawianych przed nimi zadań i oczekiwań. Zarówno organizatorzy jak i uczestnicy konferencji podkreślali ich zaangażowanie oraz wysoki poziom usługi. Firma DIAPOL Catering zdobyła nasze zaufanie i z pełnym przekonaniem rekomendujemy ją jako wiarygodną firmę zajmującą się organizacją wyżywienia uczestników prestiżowych, krajowych i międzynarodowych wydarzeń.

Kler mini
   
Referencje KLER S.A.

Firma DIAPOL Catering zapewniła poczęstunek na eventach firmy Kler w dniu 27.09.2013r. we Wrocławiu i 25.10.2013r. w Opolu. Firmę DIAPOL Catering podczas przygotowywania imprez charakteryzował profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz kompetentna obłsuga. Odpowiednio dobrane menu, gustowny i oryginalny wystrój, miła i profesjonalna obsługa to gwarancja udanego eventu. Podczas organizowania imprez firma dbała o najmniejsze szczegóły.Firma bardzo dobrze wywiązała się z powierzonych jej zadań. W związku z powyższym rekomenduję wybór firmy DIAPOL Catering jako firmy, która potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagającym klientom.

ref130711mini 
20th International Conference on Electronic Properties od Two-Dimensional Systems and 16th International Conference on Modulated Semiconductor Structures
Niniejszym listem pragniemy udzielić refenecji firmie DIAPOL catering za profesjonalne podejście i solidnie przygotowanie obsługi imprez.Z usług firmy, Instytyt Fizyki Politechniki Wrocławskiej korzystał przy organizacji konferencji na ponad 500 osób.
 jersz mini
Ogólnopolska Konferecja, Gali i Rejsu Talentów
Podziękowania za doskonałą obsługę cateringową 160 osób podczas ogólnopolskiej Konferencji, Gali i Rejsu Talentów "Nauczyciel w roli Szkolego Łowcy Talentów, czyli jak rozwijać zainteresowania i zdolności uczniów?" edącej komponentem Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Łowimy Talenty 2012/13 realizowanego przez Łowców Talentów Jersz pod patonatem Politechniki Wrocławskiej. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu obsługi oraz smaku i wyglądu przyfotowanych dla nas potraw. W przyszłości z pewnością będziemy chcieli kontynuować współpracę.
  Arch mini
Stowarzyszenie Archiwistów Polskich podziękowanie
     Stowarzyszenie Archiwistw Polskich składa podziękowania firmie Diapol Catering za przygotowanie kompleksowej usługi gastronomicznej dla uczestników VI Powszechnego Zjazdu Archiwistów Polskich, który obradowaław dniach 5-7 września 2012 r. w Gmachu Głównym i w Stadium Kształcenia Podstawowego Politechniki Wrocławskiej. Oferta obejmowała przygotowanie z własnych produktów i z wykorzystaniem własnego sprzętu oraz serwisu spotkania towarzyskiego dla 630 osób. W opini Stowarzyszenia Archiwistów Polskich firma Diapol Catering wywiązała się z powierzonego zadania i jest godna polecenia.

 

 frpw

List referencyjny Fundacja Rozwoju Politechniki Wrocławskiej

     Firma Diapol jest naszym partnerem cateringowym od ponad 2 lat. W tym czasie zorganizowała dal Fundacji Rozwoju Politechniki Wrocławskiej obsługę gastronomiczną miedzy innymi podczas: konderencji Energetyka 2010 na ponad 300 osób, konferencji EWPMOVPE 2011 na ponad 300 osób, konferencji FOOTBRIDGE na ponad 600 osób, konderencję WIRELLESS 2011 na ponad 200 osób, konferencję Multilayer 2012 na ponad 50 osób, konferencję Project magangment współorganizowanej z IBM Polska na ponad 300 osób, konnferencję Word od Innovation współorganizowanej z IBM Polska na ponad 400 osób, konferencję WIRELLESS 2012 na ponad 200 osób. Wszystkie dotychczas obsługiwane konferencje wymagały od firmy Diapol bardzo profesjonalnego podejścia, które widać było zarówno w postaci bardzo dobrze wyposażonego zaplecza technicznego, profesjonalnej obsługi, która była zawsze w odpowiedniej ilości do obsługiwanej konferencji, bardzo dobrze zodganizowanej pracy logistycznej, bardzo dużej dbałości o czystość. Podczas wszystkich serwowane potrawy były zawsze świeże, smaczne i podawane zgodnie z przedstawionymi godzinami. Sposób serwowania potraw równieź był na najwyższym poziomie...

 witi 
List referencyjny Wojskowy Instytut Techniki Inżynieryjnej

     Niniejszym listem pradniemy udzielić referencji firmie DIAPOL Catering Dorota Szaor z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Alfreda Nobla 5/4 za profesjonalne podejście i solidnie przygotowywanie obsługi imprez. Z usług firmy, Wojskowy Insystyt Techniki Inżynieryjnej korzystał wielokrotnie przy okazji organizacji imprez okolicznościowych dla od kilkudziesięciu do kilkuset osób. tak wynonywane usługi odznaczały się odpowiednim przygotowaniem (w tym także do niepsprzyjających warunków atmosferycznych imprez w plenerze),zaangażowaniem pracowników oraz wsparciem technicznym. Dzięki profesjonalnemu podejściu zostaliśmy zawsze znakomicie obsłużeni. Chcieliśmy w tym miejscu zrwócić uwagę na bordzo dobry dobór elementów menu, estetyczne dekorowanie stołów, punktualność oraz dużą elastyczność przy ustalaniu wszystkich szczegółów ...

gaz system 
List referencyjny GAZ-SYSTEM S.A.

     OperatorGazociągów Pezesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział we Wrocławiu udziela referencji firmie Diapol Catering Szaor Dorota z siedzibą we Wrocławiu 50-249, ul. Alfreda Nobla 5/, z którą współpracuje w zakresie dostaw usług cateringowych od 2 lat. Diapol Catering ordanizuje dla naszej firmy obsługę gastronomiczą podczas szeregu imprez, począwszy od wydarzeń dla klientów, spotkań biznesowych, poprzez spotkania wigilijne i integracyjne dla pracowników, szkolenia. Jest to profesjonalna firma, która potrafi dostosować swoją ofertę do każdego...

pwr 2 
 Referencje Kanclerz Politechniki Wrocławskiej

     Od dłuższego czau Politechnika Wrocławska korzystała z usług cateringowych, oferowanych przez firmę DIAPOL Catering. Usługi świadczone przez firmę obejmowały zarówno mniejsze i większe zamówienia- od obsługi i zapewnienia przerw kawowych  az po przygotowanie dużych lunchów na 300 osób czy uroczystych kolacji. Za każdym razem firma rzetelnie wywiązywała się z powierzonych zadań. Miało to swoje odzwierciedlenie zarówno w bogatym i cekawie skomponowanyym menu, pięknym wyglądzie oraz wyrafinowanym smaku serwowanych potraw. Całość dopałniała aranżacja wnętrz, doskonale dostosowana do charakteru organizowanych uroczystości. Zawsze zachwycały estetyczhnie udekorowane stoły, kompozycje kwatowe jak i profesjonalna obsługa kelnerów...

MBFraczak 
 Referencje Mercedes-Benz Frączak

     Firma Diapol jest naszym partnerem cateringowym od ponad 10 lat. Zorganizowała dla naszej firmy obsługę gastronomiczną podczas szeregu imprez, począwszy od ekskluzywnych premier samochodowych dla klientów, przyjęć sylwestrowych, poprzez pikniki grillowe w plenerze, spotkania wigilijne i integracyjne dla pracowników. Jest to bardzo profesjonalna firma, która potrafi dostosować swoją ofertę do każdego...

eit mini 
Rekomendacje EIT+

     Niniejszym pismę pragnę zarekomendować DIAPOL Catering jako profesjonalną firmę swiadczącą usługi cateringowe. Wrocławskie Centrum Badań EIT + współpracuje z DIAPOL Catering już od paru lat. Wielokrotnie korzystając z usług wspomnianej firmy mogliśmy się przekonać, że nizależnie od powierzonych zadań - od spotkań kameralnych do dużych imprez konferencyjnych, także w plenerze - przygotowany catering był zawsze na najwyższym poziomie, dopracowany w każym szczególe. Zlecane przez nas usługi wykonywane były w sposób rzetelny, terminowy, z zachowaniem zasad szczególnej staranności.

pwr mini 
List referencyjny Politechnika Wrocławska 
   Firma DIAPOL Catering Dorota Szaor od lat współpracuje z Politechniką Wrocławską. Od 2009 roku związana jest umową z Działem Badań Naukowych. Firma DIAPOL Catering Dorota Szaor świadczy usługi z zakres obsługi konferencji, spotkań biznesowych, podpisywania umów pomiędzy Politechniką Wrocławską a podmiotami gospodarczymi, uczelniami wyższymi, jednostkami samodządowymi. Zakres świadczonych usług obejmuje zarówno przerwy kawowe, lunchejak i kolacje. Od lat jakość świadczonych przez firmę usług jest na najwyższym poziomie ...
pol-motors mini 
Referencje Pol-Motors

   Firma DIAPOL Catering zorganizowała kompleksową obsługę cateringową podczas przedpremierowego pokazu Nowego Forda Focus dla klientów firmy Ford Pol-Motors w dnu 24.03.2011. Pragniemy wyrazić nasze najwyższe uznanie dla doskonałej organizacji, profesjonalnej, a jednocześnie bardzo sympatycznej obsługi oraz wysokiej jakości serwowanych potraw. Urozmaicone, pomysłowo i przepięknie podane menu cieszyły zarówno oczy, jak i podniebienia naszych gości. Komunikacja i wspólpraca z właścicielami firmy przebiegała ...

PWRPodziekowania mini 
Podziękowania PRYZMAT 

  Szanowna Pani, z przyjemnościa pragnę podziękować za przygotowanie pysznych potraw, udekowawanie sali i profesjonalną obsługę kelnerską w ramach usługi cateringowej, która została zrealizowana na spotkaniu urodzinowym miesięcznika "Pryzmat" 14 grudnia 2011 r.

 

 

 

 
 
DIAPOL Catering Dorota Szaor  tel. + 48 793 694 065  biuro@diapol-catering.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Diapol Catering Wrocław.