Wydarzenia

 Certyfikat94m

Uzyskaliśmy Certyfikat Zdrowego i Racjonalnego Żywienia.

W roku 2016 nasza firma uzyskała certyfikat zdrowego i racjonalnego żywienia.

   hermaszewskimini

35 rocznica lotu polskiego astronauty w Kosmos
W dniu 16 wrzesień 2013 mieliśmy przyjemność organizować catering dla generała Mirosława Hermaszewskiego podczas obchodów 35 rocznicy lotu pierwszego Polaka w kosmos. Fascunujące spotkanie odbyło się w auli Politechniki Wrocławskiej. Poczas spotkania można było obejrzeć archiwalne zdjęcia oraz posłuchać opowieści o przygotowaniach do lotu oraz samym locie. O swoich doświadczeniach opowiadali również inni kosmonauci.  Firma DIAPOL starała się zapewnić obsługę imprezy na najwyższym "ziemskim" poziomie.  

 hockenhaim

Hockenheimring
W dniach 5-6 maja 2012 roku mieliśmy przyjemność organizować usługę cateringową na terenie Niemiec. Na pięknym torze wyścigowym w okolicach miasta Hockenheim. Na torze rozgywanę są między innymi wyścigi Formuły 1.Tym razem odległość wynosiła 860 km od naszego zaplecza, czas trwania imprezy 2 dni , ilość uczestników 450 dziennie.Galeria>>

 DiapolwGazecie

Gdzie kucharek sześć...
W grudniu 2011 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej firmie dziennikarza Gazety Wrocławskiej. W gorącym okresię przedswiątecznym przyglądał się pracy naszej kuchniWięcej >>
 dn1
Nurnberg Messe
W 2011 roku jako jedna z pierwszych Polskich firm mieliśmy możliwość zorganizowania cateringu na targach Nurbnerg Messe na terenie Niemiec. Odległość tj ok. 800 km od naszego zaplecza techniczno-gastronomicznego , czasu trwania imprezy(3 dni) oraz ilości uczestników (500 osób/dziennie), uważamy że było to dla nas sprawdzenie możliwości. Firma Cagiatti, która była zleceniobiorcą usługi po tej imprezie złożyła zamówienie na następną, zatem uważamy że nasz zespół sprawdził się.
 
10lecie firmy  
 10 lecie firmy 
Już ponad 10 lat. Staraliśmy się doliczyć ile od początku istnienia firmy DIAPOL Catering zostało wykonanych usług cateringowych, w przypadku ostatnich lat nie było większego problemu - natomiast w pierwszych latach naszej firmy nie prowadziliśmy rejestru. Po próbach doliczenia się stwierdziliśmy, że jednak nie jest to dla nas jakiś ważny wskaźnik. W dniu tej okrągłej rocznicy chcielibyśmy podziękować wszystkim firmom, z którymi współpracowaliśmy przez ten okres czasu oraz całej załodze DIAPOL Catering.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
DIAPOL Catering Dorota Szaor  tel. + 48 793 694 065  biuro@diapol-catering.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Diapol Catering Wrocław.